O nás

pic

Vážené dámy, vážení páni

sme radi, že Vás môžeme privítať v internetovej vinotéke NAJVÍNO.


Dovoľte, aby sme Vám v niekoľkých nasledujúcich riadkoch predstavili, prečo internetová vinotéka NAJVÍNO vlastne vznikla. Cieľom nás všetkých v NAJVÍNO nebolo zaradiť sa medzi klasické e-shopy, ktoré si vybrali za cieľ svojej činnosti víno ako jednu z mnohých možných komodít. V NAJVÍNO máme k vínu osobný vzťah a berieme ho ako srdcovú záležitosť. Rovnako tak sme pracovali aj na prípravách celého projektu internetovej vinotéky NAJVÍNO.

pic
Pripojte sa k nám a mnohým ďalším, ktorí pijú víno z Českej a Slovenskej Republiky, pretože je nemenej tak dobré ako to zahraničné.

Pripraviť NAJVÍNO do dnešnej podoby nám zabralo veľa času. Aby ste sa v NAJVÍNO spoľahlivo a jednoducho orientovali, venovali sme príprave mnoho hodín,  donekonečna sme diskutovali o grafickom spracovaní a pre jednoduché a intuitívne ovládanie častokrát preprogramovávali a nastavovali systém internetovej vinotéky. Najazdili sme tisíce kilometrov, jednali s vinármi, vinárstvami a ďalšími dodávateľmi. Bez toho by NAJVÍNO nemohlo vzniknúť ani fungovať.

Vašu návštevu v internetovej vinotéke NAJVÍNO berieme ako poctu a uznanie nášho času, energie a prostriedkov, ktoré sme prípravám venovali. Pevne veríme, že Vás nielen široká ponuka vína, ale taktiež starostlivo pripravené tematické balíčky zaujmú a „naše“ víno, sa pre Vás stane pomyslenou čerešničkou na torte k osobnej, rodinnej, spoločenskej či pracovnej spokojnosti.

Po celý čas sme pracovali s víziou, že naši zákazníci budú predovšetkým ľudia, ktorí ocenia kvalitu vína a majú záujem o neustále poznávanie nových a doposiaľ nepoznaných chutí a odrôd vína. Preto si dávame za cieľ ponuku neustále doplňovať a rozširovať.

pic
Snažili sme sa vytvoriť ucelenú ponuku so širokým sortimentom, kvalitného a dobrého vína, ktoré sa v Českej a Slovenskej Republike v posledných rokoch darí nielen pestovať, ale taktiež ďalej úspešne spracovávať. Osobným nasadením mnohých ľudí, často nadšencov, ktorí ako sme spoznali, vínu venujú bez preháňania všetko, umožnilo, aby tieto vína oslovili, a pevne veríme, že tiež pozitívne prekvapili čo najviac z Vás. A verte, my sme s rovnakým nadšením a pilnosťou pripravovali „to naše“ NAJVÍNO.

V posledných rokoch vína z Českej a Slovenskej Republiky získavajú uznania na mnohých svetových výstavách a súťažiach, ktoré sa tradične a každoročne konajú takmer vo všetkých kútoch sveta. Toto berieme ako záväzok tieto vína, vám, naším zákazníkom, ponúknuť modernou, pohodlnou a predovšetkým cenovo dostupnou cestou , pomocou internetového predaja. V drvivej väčšine prípadov sa držíme hesla: „cena ako priamo u vinára“. Porovnajte preto naše ceny s cenami, ktoré ste boli zvyknutí platiť vo „svojej“ vinotéke. Vyberte si „v teple svojho domova“ víno so slnkom zaliatych viníc. O všetko ostatné sa potom s dôverou postará NAJVÍNO. Vy len v kľude čakáte, kým vami vybrané víno dorazí k Vám.

Prajeme Vám mnoho príjemných chvíľ strávených pri ponuke vín v NAJVÍNO, ale tiež s „našim“ vínom vo Vašom živote. Veríme, že našou širokou  ponukou dokážeme zaujať aj vínnych  gurmánov.

Nelámte si už hlavu nad darčekmi a nestrácajte čas ich nakupovaním.
 
Darujte svojim blízkym kus zeme, prírody a slnka z krásnych viníc, darujte víno vyrábané s citom a srdcom.

V našej ponuke nájdete tradičné a osvedčené vína zo známych vinárstiev. Pre tých z Vás, ktorí majú záujem neustále objavovať a skúšať niečo nové, máme pripravenú ponuku menších vinárstiev, avšak  tiež veľmi kvalitného vína.

Na záver  asi to najdôležitejšie:

„pripime si na zdravie a spokojnosť nás všetkých“ … a ako inak než štýlovo … vínom z NAJVÍNO

Množstvo príjemne strávených chvíľ v internetovej vinotéke NAJVÍNO a s „naším“ vínom Vám za celý tím NAJVÍNO prajú …

S priateľským pozdravom

Mgr. Radoslav Čangel
NAJVÍNO
Naj cesta k vínu…