Nové produkty

RSS
Obrázok pre výrobcu Chateau Šimonovany - Devín

Chateau Šimonovany - Devín

akostné odrodové víno

Víno jasnožltej farby s intenzívnou korenistou vôňou. Ovocná chuť s tónmi ananásu a grepu. Harmonicky vyvážené kyselinky so zvyškovým cukrom.
Cena: €5,95 (€7,80)
Obrázok pre výrobcu Chateau Šimonovany - Pálava

Chateau Šimonovany - Pálava

akostné odrodové víno

Víno zlatožltej farby s prekrásnou vôňou rozkvinutých kvetov a lúčneho medu s vanilkou v pozadí. Elegantná chuť žltého melóna, mandariniek a iného tropického ovocia. Plná, harmonická a dlhá dochuť.
Cena: €5,95 (€7,80)
Obrázok pre výrobcu Peter Podola - Rizling rýnsky - (2022)

Peter Podola - Rizling rýnsky - (2022)

neskorý zber

V mnohých krajinách považovaný za kráľa bielych vín. Vo vôni prevláda jemná lipovina a jeho ovocná chuť. Svieža kyselinka ás nabáda vychutnávať tento mok čo najdlhšie.
Cena: €6,99 (€8,39)
Obrázok pre výrobcu Peter Podola - Noria - (2022)

Peter Podola - Noria - (2022)

kabinetné víno

Nová Slovenská odroda vyšľachtená krížením odrôd Rizling rýnsky a Semillon. Ovocný buket, plná a svieža chuť a šťavnatá kyselinka dokáže pri dlhšom zrení uchovať svoj ovocný charakter.
Cena: €6,45 (€7,80)
Obrázok pre výrobcu Peter Podola - Pálava  bobuľový výber- (2022)

Peter Podola - Pálava bobuľový výber- (2022)

bobuľový výber

Jemne korenisté, príjemne, harmonicky vyrovnané víno s vanilkovou vôňou. Odporúčame podávať k jedlám s teľaciny, a výborne chutí s plesňovým syrom.
Cena: €11,70 (€13,80)
Obrázok pre výrobcu Peter Podola - Chardonnay - (2022)

Peter Podola - Chardonnay - (2022)

neskorý zber

Víno má peknú sviežu ovocno-medovú vôňu, spojenú s výraznou plnou chuťou tropického ovocia a orieškov. Je výborným doplnkom k pikantným rybacím špecialitám.
Cena: €6,99 (€9,00)
Obrázok pre výrobcu Chateau Šimonovany - Alibernet

Chateau Šimonovany - Alibernet

akostné odrodové víno

Jemná vôňa sušených sliviek a brusníc s herbálnym dotykom. Chuť je v ústach okrúhla, plná a šťavnatá s jemnou kôstkovinou v závere. Odporúčame podávať k divine, červenému mäsu, syrom a dezertom.
Cena: €5,95 (€7,80)
Obrázok pre výrobcu Primitivo - di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale Paololeo

Primitivo - di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale Paololeo

Primitivo di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale pochádza z vinárstva Paololeo v San Donaci. Toto výborné vínko je vyrobené z hrozna Primitivo pestovaného apuliánskou sadbou vo viniciach na území Manduria (Taranto). Hrozno zozbierané v prvom septembrovom týždni sa lisuje a potom fermentuje v nerezových nádobách pri kontrolovanej teplote.
Cena: €15,69 (€19,14)
Obrázok pre výrobcu Primitivo -  I.G.P. Paololeo

Primitivo - I.G.P. Paololeo

Suché, červené talianske víno, odroda Primitivo, oblasť Manduria - Puglia, s chráneným označením pôvodu IGP. Je to jednen z odkazov na líniu "Varietal", ktorá zoskupuje pôvodné a historické vína. Hrozno sa destemuje a fermentuje v oceli pri kontrolovanej teplote 22/24°C po dobu 8-10 dní, s vybranými kvasnicami, počas ktorých sa vykonáva denné čerpanie.
Cena: €8,39 (€10,74)